Oferta

Zabiegi

electrotherapy

Elektroterapia

Elektroterapia  jest obszerną dziedziną fizjoterapii,  polega na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznymi pochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie jak: ciepło, drgania mechaniczne, pole elektryczne, prąd elektryczny, światło, różnego rodzaju promieniowanie, gdzie przepływ tych czynników przez ciało pacjenta traktowany jest jako leczniczy bodziec. 

Fala uderzeniowa

Z uwagi na udowodnione działanie biologiczne fala uderzeniowa jest stosowana przy leczeniu dużej ilości schorzeń w  medycynie. Jest to nowoczesny, skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Przynosi szybką ulgę w bólu i przywracaniu sprawności ruchowej.

fala uderzeniowa
kinesiotaping

Kinesiotaping

KinesioTaping czyli plastrowanie (nalepianie plastra) – polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, elastycznego plastra o specjalnej strukturze.Metoda została opracowana i spopularyzowana na początku lat osiemdziesiątych przez Japończyka dr. KenzoKase. Nalepiony tape jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych i w zależności od rodzaju, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie. 

Kinezyterapia

Stanowi jedną z metod wykorzystywaną w fizjoterapii. Ponieważ wykorzystuje ruch jako środek leczniczy, bardzo często określana jest mianem ćwiczeń usprawniających lub gimnastyki leczniczej. Kinezyterapia ogólna polega na ćwiczeniu tych części ciała, które nie są dotknięte żadnymi schorzeniami, dysfunkcjami.

kinezyterapia
cryotherapy

Krioterapia

Krioterapia czyli leczenie zimnem znane było już w czasach starożytnych, kiedy to wykorzystywano je do łagodzenia objawów bólowych. Współcześnie krioterapię wykorzystujemy również w przypadku, gdy chcemy zmniejszyć obrzęk lub wyeliminować stan zapalny.

Laseroterapia

Laseroterapia jest to leczenie promieniami lasera, które doprowadzają energię o podwyższonym natężeniu do tkanek położonych głębiej. Promienie docierają do tkanek położonych aż do kilku centymetrów od powierzchni skóry. Laser stosuje się od ok. 20 lat, obecnie praktycznie we wszystkich dziedzinach medycyny.

laser therapy
massage

Masaż

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Pole magnetyczne

Pole magnetyczne jest to magnetyczne pole małej częstotliwości jest jedną z metod leczenia fizykalnego, które ma działanie przeciwobrzękowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne, uspokajające, wpływa również na zwiększenie procesów utylizacji tlenu i oddychania tkankowego, zwiększenie przepływu krwi w naczyniach tętniczych i kapilarach oraz przyśpieszenie procesów gojenia się ran i złamań.

physiotherapy
sollux

Światłolecznictwo

Sollux to nowoczesny zabieg, który wykonywany jest z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego (IR). W  wyniku nagrzania tkanki dochodzi do wydzielenia się acetylocholiny i histaminy w wyniku czego dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi zaopatrzonej w tlen i odżywienia tkanek.

Terapia manualna

Terapia manualna jest uznaną metodą fizjoterapii. Jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i narządu ruchu. Dzięki rozbudowanemu schematowi badania różnicującego, fizjoterapeuta jest w stanie za pomocą szczegółowego wywiadu i badania odnaleźć zaburzone struktury, stwierdzić stopień ich uszkodzenia oraz przeanalizować mechanizmy pojawienia się dolegliwości.

manual therapy

Ultradźwięki

Terapia polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej (fali mechanicznej, akustycznej, o częstotliwości powyżej granicy słyszalności), w celu uzyskania efektów terapeutycznych, przede wszystkim efektu przeciwbólowego i stymulacji komórkowych procesów naprawczych, poprzez wywoływanie zjawisk fizjologicznych spowodowanych działaniami termicznymi (cieplnymi) i atermicznymi (głównie mechanicznymi).

Bon  & Karta

Bon Upominkowy

Pomysł na ciekawy prezent

Zakup trafionego prezentu to bardzo trudne zadanie.              Co kupić? Kolejne perfumy, krawat? Tutaj z pomocą przychodzi idealny pomysł - BON UPOMINKOWY na zabiegi rehabilitacyjne lub masaże relaksacyjne. Dzisiaj większość z nas boryka się      z jakąś dysfunkcją narządu ruchu bądź mięśniowego lub też - zabiegani pracą, obowiązkami - potrzebujemy chwili relaksu      i odprężenia w formie masażu relaksacyjnego. Polecam zakup BONU UPOMINKOWEGO na wybraną kwotę.

Czytaj więcej

Karta Stałego Klienta

50% zniżki na 10-ty zabieg

Pacjent, który dokona zakupu w Gabinecie Rehabilitacyjnym za łączną kwotę 500 zł może zostać posiadaczem Karty Stałego Klienta. Karta uprawnia do 50% rabatu na 10-ty zabieg niezależnie od rodzaju zabiegu jaki pacjent wybierze.

Czytaj więcej

Opinie

Co mówią o nas inni
stars

Bardzo dobry fachowiec, miła, sympatyczna, komunikatywna. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trafiłam do Gabinetu Pani Ani z dużą wadą postawy u mojego syna. Nikt nie chciał podjąć się jego rehabilitacji. Po ponad roku wspólnej pracy nastąpiła kolosalna poprawa, za co Pani Ani serdecznie dziękuję i polecam.

"Pani Ania to bardzo dobry fizjoterapeuta z miłym podejściem do pacjenta. Kobieta z wielkim zaangażowaniem. Zanim trafiłam do Pani Ani odwiedziłam 2 inne gabinety rehabilitacyjne i nie uzyskałam pomocy. Pani Ania szybko zdiagnozowała mój problem i dzięki zastosowanej terapii szybko zapomniałam o problemie."  POLECAM

Czułam się przemęczona, spięta po długotrwałych problemach w pracy. Udałam się do gabinetu Pani Ani na masaż relaksacyjny. Było to rok temu. Teraz czuję się świetnie, ale jestem stałą pacjentką gabinetu Pani Ani. Dzisiaj nie wyobrażam sobie miesiąca bez tego świetnego masażu. Polecam Państwu 🙂

"Rzetelnie zdiagnozowała źródło pochodzenia bólu w moim kręgosłupie. Serią masaży i zabiegów terapii manualnej postawiła mnie na nogi. Fizjoterapeutka z ogromną wiedzą i empatią. Serdecznie polecam!!!

Zapraszam

Podaruj sobie relaksujący masaż

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij