Gabinet Rehabilitacyjny

O firmie

Witaj w Gabinecie

Do gabinetu zgłaszają się pacjenci z takimi schorzeniami jak: bóle kręgosłupa, bóle stawów, napięcia mięśniowe, ostroga piętowa, łokieć tenisisty, porażenie nerwu twarzowego, wady postawy u dzieci np. skolioza, nieprawidłowy chód itp.

Terapia polega na indywidualnym spotkaniu z pacjentem, która rozpoczyna się od rozmowy czyli wywiadu, na którym staram się ustalić etiologię powstania dysfunkcji oraz zidentyfikować wszelkie przeciwwskazania (m. in . choroby współistniejące) do terapii.

Jeśli przeciwwskazania nie istnieją przechodzę do badania manualnego w którym uściślam wyżej ustalone informacje , a następnie przechodzę do terapii, podczas której staram się usunąć przyczynę dolegliwości za pomocą technik terapeutycznych takich jak: mobilizacje tkanki kostnej, manipulacje, ćwiczenia, mięśniowo-powięziowe rozluźnianie, masaż leczniczy, zabiegi fizjoterapeutyczne.

Istotnym elementem terapii jest autoterapia czyli wskazówki dotyczące tego jakie ćwiczenia pacjent powinien wykonywać w domu, aby pomóc terapeucie w osiągnięciu celu jakim wyleczenie bądź naprawa dysfunkcji oraz czego pacjent nie powinien robić w domu aby nie pogorszyć swojego stanu zdrowia.

wiedza i doswiadczenie
Wiedza i doświadczenie
szybka pomoc w bólu
Szybka pomoc w bólu
indywidualne podejscia
Indywidualne podejście
wsparcie w profilaktyce
Kompleksowa terapia
Anna Brzezina fizjoterapeutka

Anna Brzezina

Jestem absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu na wydziale fizjoterapii, którą ukończyłam w 2013 roku.

Moje zainteresowanie rehabilitacją to nie tylko wybór zawodu, to zainteresowanie, dziedzina nauki towarzysząca mi całe życie. Mój ojciec pracował prawie 40 Lat w zawodzie rehabilitanta. Zdobył ogromne doświadczenie zawodowe prowadząc Gabinet Rehabilitacyjny w Ozimku czym mnie „zaraził”. Przekazał mi ogromną wiedzę praktyczną. Ja już w 2011 roku ukończyłam kurs Kinesiotapingu, cały czas korzystam z medycznych publikacji, uczestniczę w kursach z zakresu rehabilitacji. W moim Gabinecie spotykam się z różnymi schorzeniami narządu ruchu, reumatycznymi, neurologicznymi, stanami chirurgicznych, pozapalnymi, pourazowymi.

Zapraszam

Podaruj sobie relaksujący masaż

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij